Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

10 may 2021 Soccer Scores (powered by LiveScore)

19:00
Fulham
Burnley
19:00
Real Betis
Granada
17:00
Portimonense
Moreirense
19:15
FC Porto
Farense
10:00
Hebei
Shanghai Shenhua
12:00
Wuhan
Beijing Guoan
13:30
Ural
FC Rostov
16:00
Spartak Moscow
Khimki
May 10
12:00
Chievo Verona
Ascoli Calcio 1898 FC
12:00
Cittadella
Venezia
12:00
Empoli
Lecce
12:00
L.R. Vicenza Virtus
AC Reggiana
12:00
Monza
Brescia
12:00
Pescara
Salernitana
12:00
Pisa
Virtus Entella
12:00
Pordenone Calcio
Cosenza
12:00
Reggina
Frosinone
12:00
SPAL
Cremonese
17:00
Rayo Vallecano
Leganes
19:00
Sporting Gijon
Lugo
16:00
Holstein Kiel
Hannover 96
18:30
Hamburger SV
Nuernberg
16:00
Academico Viseu
Vilafranquense
17:00
FC Nordsjaelland
FC Koebenhavn
16:30
Esbjerg fB
? - ?
Fredericia
May 10
16:30
IFK Norrkoeping
AIK
May 10
16:30
IFK Vaernamo
GAIS
16:30
Trelleborgs FF
Akropolis IF
18:30 Limited coverage
Deportivo Paraguayo
? - ?
Juventud Unida San Miguel
18:30 Limited coverage
Sportivo Barracas
? - ?
Central Ballester
18:30 Limited coverage
Yupanqui
? - ?
Argentino de Rosario
00:00
Newell's Old Boys
? - ?
Sarmiento
15:00
Ararat
? - ?
Alashkert FC
May 10
11:00 Limited coverage
Lernayin A.
? - ?
Sevan
14:30 Limited coverage
Urartu FC II
? - ?
BKMA
19:00 Limited coverage
Bahrain SC
? - ?
Isa Town
10:00 Limited coverage
Brothers Union
? - ?
Uttar Baridhara Club
May 10
11:00 Limited coverage
FC Slonim
? - ?
Naftan Novopolotsk
13:00 Limited coverage
Dnyapro Mogilev
? - ?
FC Volna Pinsk
15:00 Limited coverage
Lokomotiv Gomel
? - ?
FK Orsha
May 10
01:00 Limited coverage
Agua Santa
? - ?
Atibaia
01:00 Limited coverage
Oeste FC
? - ?
Portuguesa Santista
01:00 Limited coverage
Portuguesa
? - ?
Red Bull Brasil
01:00 Limited coverage
Velo Clube
? - ?
EC Sao Bernardo
23:00
Sport Recife
? - ?
Salgueiro
18:00
Vitoria das Tabocas
? - ?
Retro FC
18:00 Limited coverage
Palmeira de Goianinha
? - ?
Globo FC
19:00 Limited coverage
Costa Rica EC
? - ?
Aquidauanense
18:00 Limited coverage
Bahia U20
? - ?
Coritiba U20
18:00 Limited coverage
Gremio RS
? - ?
Santos FC SP
18:00 Limited coverage
Real Brasilia FC DF
? - ?
EC Bahia BA
15:00
Botev Vratsa
Montana
17:15
Etar
Slavia Sofia
May 10
00:30 Limited coverage
Union San Felipe
? - ?
Cobreloa
16:00 Limited coverage
Coquimbo Unido
? - ?
Universidad de Concepcion
16:00 Limited coverage
Puerto Montt
? - ?
Magallanes
16:00 Limited coverage
Santiago Morning
? - ?
San Marcos
22:00 Limited coverage
Deportes Temuco
? - ?
Deportes Santa Cruz
11:35
Sichuan Jiuniu
? - ?
Xinjiang Tianshan
07:00
Jiangxi Beidamen
? - ?
Nantong Zhiyun FC
11:35
Nanjing City
? - ?
Kunshan FC
10:00
Suzhou Dongwu
? - ?
Beijing Technology
20:15
Atletico FC
? - ?
Deportes Quindio
21:00
Sporting San Jose
? - ?
LD Alajuelense
17:00
Omonia Nicosia
Apollon Limassol
15:00
Karmiotissa Pano Polemidion
APOEL Nicosia
19:30
Al Ahly
? - ?
El Zamalek
19:30
National Bank
? - ?
Ismaily SC
19:30
Smouha SC
? - ?
Wadi Degla FC
18:00
Leicester City U23
? - ?
Liverpool U23
18:00
Manchester United U23
? - ?
Derby County U23
12:00
Sunderland U23
? - ?
Stoke City U23
12:00
Wolverhampton Wanderers U23
? - ?
Reading U23
13:00
West Bromwich Albion U23
? - ?
Norwich City U23
10:00 Limited coverage
Sheffield Wednesday U23
? - ?
Swansea City U23
18:45
Annecy FC
? - ?
Boulogne
18:45
Avranches
? - ?
Sete
18:45
Cholet
? - ?
Le Mans
18:45
Creteil
? - ?
Laval
18:45
Lyon la Duchere
? - ?
Bourg en Bresse Peronnas
18:45
Orleans
? - ?
Concarneau
18:45
Quevilly
? - ?
SC Bastia
18:45
Red Star
? - ?
FC Bastia-Borgo
18:45
Stade Briochin
? - ?
Villefranche Beaujolais
09:00 Limited coverage
Chikhura
? - ?
Merani
11:00 Limited coverage
WIT Georgia Tbilisi
? - ?
FC Gagra
May 10
17:00
Waldhof Mannheim
Hallescher FC
18:30 Limited coverage
Europa Point
? - ?
Glacis United
12:00 Limited coverage
Kitchee
? - ?
Southern District RSA
18:00 Limited coverage
IBV Vestmannaeyjar
? - ?
Breidablik
19:15 Limited coverage
Throttur Reykjavik
? - ?
Valur
17:15
FC Ashdod
? - ?
Hapoel Beer Sheva
May 10
19:30 Limited coverage
Ramtha SC
? - ?
Al-Hussein SC
11:00 Limited coverage
Igilik
? - ?
Akademia Ontustyk
May 10
16:30
RFS
? - ?
Ventspils
00:00
Leon
Toluca
02:15
Pachuca
CD Guadalajara
02:00 Limited coverage
Club Tijuana de Caliente U20
? - ?
Deportivo Toluca FC U20
June 10
15:00
Akwa United
? - ?
Heartland Owerri
15:00
Enyimba
? - ?
Adamawa United
15:00
Ifeanyi Ubah United
? - ?
Kwara United
15:00
Jigawa Golden Stars
? - ?
Wikki Tourist
15:00
Lobi Stars
? - ?
Enugu Rangers
15:00
MFM FC
? - ?
Abia Warriors
15:00
Nasarawa United
? - ?
Warri Wolves FC
15:00
Plateau United
? - ?
Katsina United
15:00
Rivers United FC
? - ?
Kano Pillars
15:00
Sunshine Stars
? - ?
Dakkada FC
00:00
Guairena
? - ?
Club River Plate
19:00 Limited coverage
Rubio Nu
? - ?
Independiente CG
18:00
Deportivo Municipal
? - ?
Alianza Universidad
20:30
Universitario de Deportes
? - ?
CD UT Cajamarca
May 10
16:00
Rakow Czestochowa
Piast Gliwice
10:30
Ansan Greeners
FC Anyang
10:30
Busan I'Park
Daejeon Citizen
07:30 Limited coverage
Gumi Sportstoto
? - ?
Hyundai Steel
09:00 Limited coverage
Boeun Sangmu Wfc
? - ?
Suwon WFC
09:00 Limited coverage
Gyeongju FC
? - ?
Seoul City WFC
09:00 Limited coverage
Hwacheon KSPO FC
? - ?
Changnyeong WFC
16:00
CFR Cluj
Sepsi OSK
18:30
FC FCSB
FC Academica Clinceni
13:45
FC Voluntari
Chindia Targoviste
May 10
10:00
Yessentuki
? - ?
Mashuk-KMV
13:00
Chernomorets Novorossiysk
? - ?
Inter Cherkessk
13:00
Krasnodar 3
? - ?
Druzhba
13:00
Kuban Kholding
? - ?
Forte Taganrog
13:30
Legion Dinamo
? - ?
SKA Rostov
14:00
Biolog Novokubansk
? - ?
Tuapse
15:30
Spartak Nalchik
? - ?
Kuban Krasnodar
May 10
06:00
Sakhalin
? - ?
Avangard Kursk
10:00
Strogino
? - ?
Krasny
11:00
Sokol Saratov
? - ?
Metalurg Vidnoe
11:00
Znamya Noginsk
? - ?
Khimik-Arsenal
12:00
Fakel-M Voronezh
? - ?
Kvant Obninsk
12:00
Kaluga
? - ?
Khimki 2
12:00
Salyut Belgorod
? - ?
FC Ryazan
14:00
Saturn Ramenskoye
? - ?
Metalurg Lypetsk
May 10
10:00
Dinamo Barnaul
? - ?
Ural II
10:00
Novosibirsk FK
? - ?
FC Chelyabinsk
13:00 Limited coverage
Etincelles
? - ?
AS Kigali
13:00 Limited coverage
Police FC Rwanda
? - ?
Musanze
13:00 Limited coverage
Espoir FC
? - ?
Marines FC Gisenyi
13:00 Limited coverage
Sunrise
? - ?
Mukura Victory
18:45 Limited coverage
La Fiorita Montegiardino
? - ?
Tre Penne Galazzano
May 10
15:00 Limited coverage
FK Graficar
? - ?
FK Dubocica
15:00 Limited coverage
FK IMT Beograd
? - ?
Zeleznicar Pancevo
18:00
FC Stade Lausanne-Ouchy
? - ?
Xamax
18:00
Winterthur
? - ?
Grasshopper
13:00
Belediye Kutahyaspor
? - ?
Erzin Spor
13:00
Bursa Yildirim Spor
? - ?
1954 Kelkit Belediyespor
13:00
Duzcespor
? - ?
68 Aksaray Belediyespor
13:00
Icel Idman Yurdu
? - ?
Isparta 32 Spor
13:00
Malatya Yesilyurt Belediyespor
? - ?
Ofspor
17:30
Buca FK
? - ?
Arnavutkoy Belediyespor
17:30
Esenler Erokspor
? - ?
Catalcaspor
17:30
Fethiyespor
? - ?
Yomraspor
13:45
Al Fujairah
Ajman
13:45
Al Ittihad Kalba
Sharjah Cultural Club
13:45
Al-Ain
Hatta
13:45
Al-Jazira
Khorfakkan
13:45
Al-Nasr SC
Shabab Al-Ahli Dubai FC
13:45
Al-Wasl
Al-Dhafra
13:45
Baniyas
Al-Wahda
00:00
LA Galaxy II
? - ?
Tacoma Defiance
11:00 Limited coverage
Nasaf Qarshi
? - ?
Mashal Muborak
13:40 Limited coverage
Turon
? - ?
AGMK