Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Russia Soccer Scores (powered by LiveScore)

Russia - Premier League
December 5
FT
Lokomotiv Moscow
Rubin Kazan
FT
Spartak Moscow
FC Tambov
FT
FC Krasnodar
FC Rotor Volgograd
FT
Zenit St. Petersburg
Ural
December 6
11:00
FC Rostov
FC Ufa
13:30
Dinamo Moscow
Arsenal Tula
16:00
CSKA Moscow
Khimki
December 7
16:00
PFC Sochi
FK Akhmat
Russia - 1st Division
December 5
FT
FC Krasnodar II
Spartak Moscow II
FT
Neftekhimik
Tom Tomsk
FT
FC Volgar
FC Orenburg
FT
Irtysh
Dinamo Briansk
FT
Krylya Sovetov Samara
FC Yenisey Krasnoyarsk
FT
Shinnik Yaroslavl
SKA-Khabarovsk
FT
Akron Tolyatti
Baltika
FT
FC Alania Vladikavkaz
Chertanovo Moscow
FT
Tekstilshchik
Nizhny Novgorod
FT
Fakel
Chayka
FT
Torpedo Moscow
Veles Moscow
Russia - PFL: Group 1
November 19
FT
Biolog Novokubansk
SKA Rostov
FT
Krasnodar 3
Kuban Kholding
November 20
FT
Inter Cherkessk
0 - 0
FK Makhachkala
November 21
FT
Tuapse
Dinamo Stavropol
FT
Mashuk-KMV
Anzhi Makhachkala
FT
Druzhba
Chernomorets Novorossiysk
FT
Forte Taganrog
Spartak Nalchik
Russia - PFL: Group 2
November 18
FT
Zvezda Saint Petersburg
Luki-Energiya
Russia - PFL: Group 3
November 3
FT
Khimik-Arsenal
Sakhalin
FT
Khimki 2
Kvant Obninsk
FT
Strogino
Kaluga
FT
Znamya Noginsk
Saturn Ramenskoye
FT
FC Ryazan
Metalurg Vidnoe
FT
Krasny
Sokol Saratov
FT
Metalurg Lypetsk
Avangard Kursk
November 4
FT
Salyut Belgorod
Fakel-M Voronezh
November 8
FT
Sokol Saratov
FC Ryazan
FT
Avangard Kursk
Krasny
FT
Kaluga
Metalurg Lypetsk
FT
Kvant Obninsk
0 - 0
Sakhalin
FT
Znamya Noginsk
Salyut Belgorod
FT
Metalurg Vidnoe
Khimik-Arsenal
FT
Fakel-M Voronezh
Strogino
FT
Saturn Ramenskoye
Khimki 2
Russia - PFL: Group 4
November 10
FT
Ural II
FC Chelyabinsk
FT
FC Orenburg II
0 - 0
NoSta
FT
Lada SOK
0 - 0
Lada Tolyatti
FT
Tyumen
Zvezda Perm
FT
Volna Nizhny Novgorod
Volga Ulyanovsk
October 21
FT
Veles Moscow
Ural
October 21
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
Spartak Moscow
October 21
AP
Tekstilshchik
Arsenal Tula *
October 21
FT
Chertanovo Moscow
FC Ufa
October 21
AP
Nizhny Novgorod
Khimki *
October 21
AP
Shinnik Yaroslavl
FK Akhmat *
October 21
FT
Krylya Sovetov Samara
FC Rotor Volgograd
October 21
AP
FC Orenburg
PFC Sochi *
November 4
FT
SKA-Khabarovsk
Rubin Kazan
October 21
FT
Dinamo Briansk
FC Tambov
February 20, 2021
16:00
CSKA Moscow
SKA-Khabarovsk
16:00
Dinamo Moscow
Spartak Moscow
16:00
FC Krasnodar
PFC Sochi
16:00
FC Rostov
FK Akhmat
16:00
FC Ufa
Ural
16:00
Khimki
Krylya Sovetov Samara
16:00
Lokomotiv Moscow
FC Tambov
16:00
Zenit St. Petersburg
Arsenal Tula
Russia - Super Cup
August 7
FT
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Moscow
November 19
FT
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
0 - 0
Zvezda-2005 Perm
November 22
Postp.
CSKA Moscow
? - ?
FC Lokomotiv Moscow
Postp.
FK Kubanochka Krasnodar
? - ?
FC Zenit Saint Petersburg
FT
Zhfk Yenisey Krasnoyarsk
0 - 1
Chertanovo Moscow
FT
Zvezda-2005 Perm
2 - 1
VDV Ryazan
December 1
FT
Chertanovo Moscow Youth
FC Spartak Moscow Reserve
FT
Rostov Youth
0 - 1
FC Krasnodar
December 2
FT
FC Akhmat Grozny Youth
3 - 0
Arsenal Youth
FT
PFC Sochi Youth
FK Tambov Youth
FT
Dinamo Moscow Youth
Rotor Volgograd Youth
December 2
FT
Khimki Youth
Football Academy Of Konoplev
FT
Lokomotiv Youth
UFA Youth
FT
Strogino Moscow Youth
Rubin Youth
FT
Uor-5 Youth
Zenit Youth
FT
CSKA Youth
Ural Youth