Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Spain Soccer Scores (powered by LiveScore)

May 21
FT
Levante
Cadiz
May 22
FT
Celta Vigo
Real Betis
FT
Eibar
Barcelona
FT
Elche
Athletic Bilbao
FT
Osasuna
Real Sociedad
FT
Real Madrid
Villarreal
FT
Real Valladolid
Atletico Madrid
FT
SD Huesca
Valencia
May 23
FT
Granada
Getafe
FT
Sevilla
Deportivo Alaves
Spain - Copa del Rey
April 17
FT
Athletic Bilbao
Barcelona
April 3
FT
Athletic Bilbao
Real Sociedad
Spain - Super Cup
January 13
AP
Real Sociedad
Barcelona *
January 14
FT
Real Madrid
Athletic Bilbao
January 17
AET
Barcelona
Athletic Bilbao
May 29
FT
Tenerife
Real Oviedo
May 30
FT
Albacete
Fuenlabrada
FT
Alcorcon
Espanyol
FT
Cartagena
Girona
FT
Logrones
Las Palmas
FT
Malaga
Castellon
FT
Mirandes
Sabadell
FT
Ponferradina
Mallorca
FT
Rayo Vallecano
Lugo
FT
Real Zaragoza
Leganes
FT
Sporting Gijon
Almeria
June 20
19:00
Girona
? - ?
Rayo Vallecano
May 22
AET
Real Sociedad B
Algeciras
FT
CD Badajoz
SD Amorebieta
May 23
FT
UD Ibiza
UCAM Murcia
AET
Burgos CF
Athletic Bilbao B
FT
Burgos CF
Celta Vigo B
FT
Leonesa
Zamora
FT
Real Valladolid B
Unionistas de Salamanca
FT
UP Langreo
0 - 0
Compostela
May 9
FT
Marino Luanco
Racing de Ferrol
FT
Numancia
Deportivo La Coruna
March 28
FT
Compostela
Salamanca CF Uds B
FT
Coruxo F.C.
Celta Vigo B
FT
Deportivo La Coruna
Zamora
FT
Guijuelo
Pontevedra
FT
Unionistas de Salamanca
Racing de Ferrol
March 21
FT
CD Lealtad
UP Langreo
FT
Leonesa
Marino Luanco
FT
Numancia
CD Covadonga
FT
Real Oviedo B
Burgos CF
FT
Sporting Gijon B
Real Valladolid B
FT
Guijuelo
CD Lealtad
May 23
FT
Coruxo F.C.
CD Covadonga
FT
Pontevedra
Real Oviedo B
FT
Salamanca CF Uds B
Sporting Gijon B
FT
CD Calahorra
SD Amorebieta
FT
SD Logrones
Athletic Bilbao B
FT
Tudelano
Real Sociedad B
FT
Arenas Getxo
SD Tarazona
FT
Racing Santander
Ebro
FT
CD Laredo
Osasuna B
April 2
FT
SD Amorebieta
Racing Santander
March 31
FT
Club Haro Deportivo
SD Logrones
FT
Ebro
Izarra
FT
Osasuna B
Ejea
FT
SD Tarazona
U. Mutilvera
FT
U. Mutilvera
Deportivo Alaves B
FT
Alcoyano
FC Andorra
FT
UD Ibiza
Gimnastic
FT
Villarreal B
Barcelona B
FT
Hercules
Lleida Esportiu
May 23
FT
Badalona
Atletico Levante UD
FT
Llagostera
Hercules
FT
Lleida Esportiu
La Nucia
March 31
FT
Espanyol B
UE Olot
March 21
FT
Alcoyano
Valencia B
FT
Atletico Levante UD
Orihuela
FT
La Nucia
Hercules
FT
Pena Dep. Santa Eulalia
Atzeneta UE
FT
Villarreal B
UD Ibiza
FT
Pena Dep. Santa Eulalia
AE Prat
May 23
FT
AE Prat
Orihuela
FT
Espanyol B
Atzeneta UE
FT
UE Olot
Pena Dep. Santa Eulalia
FT
CE L'Hospitalet
Valencia B
FT
Betis Deportivo Balompie
San Fernando CD
FT
Linares Deportivo
Atletico Sanluqueno CF
FT
UCAM Murcia
Algeciras
FT
Cordoba
Cadiz B
FT
Real Murcia
UD Tamaraceite
FT
Sevilla Atletico
Linense
March 21
FT
Algeciras
Atletico Sanluqueno CF
FT
CD Marino
San Fernando CD
FT
Cadiz B
Recreativo Huelva
FT
Marbella FC
Linense
FT
UD Tamaraceite
Las Palmas B
March 21
FT
Cordoba
Betis Deportivo Balompie
FT
Granada B
UCAM Murcia
FT
Linares Deportivo
Lorca Deportiva
FT
Real Murcia
CD El Ejido 2012
FT
Sevilla Atletico
Yeclano
FT
Recreativo Huelva
Lorca Deportiva
FT
CD Marino
CD El Ejido 2012
FT
Las Palmas B
0 - 0
Granada B
FT
Marbella FC
Yeclano
FT
CD Badajoz
San Sebastian de los Reyes
FT
CF Talavera de la Reina
Real Madrid Castilla
FT
Extremadura
Internacional de Madrid CF
FT
Merida
Atletico Baleares
FT
Villanovense
Rayo Majadahonda
FT
Don Benito
Navalcarnero
March 21
FT
Atletico Baleares
Getafe B
FT
Atletico Madrid B
Navalcarnero
FT
Internacional de Madrid CF
0 - 0
Poblense
FT
Las Rozas CF
Rayo Majadahonda
FT
San Sebastian de los Reyes
Real Madrid Castilla
March 21
FT
Melilla
CD Badajoz
FT
Merida
Villarrobledo
FT
Socuellamos
Extremadura
FT
Villanovense
0 - 0
CF Talavera de la Reina
FT
Villarrubia CF
Don Benito
FT
Atletico Madrid B
Villarrobledo
May 23
FT
Getafe B
Villarrubia CF
FT
Las Rozas CF
Melilla
FT
Poblense
Socuellamos
Spain - Copa Federacion
December 2, 2020
AET
Las Rozas CF
1 - 2
Llagostera
FT
CD Buzanada
3 - 2
CD Tenerife B
June 19
FT
Beti Kozkor KE
1 - 2
CD Ardoi
June 20
11:00 Limited coverage
Tenisca SD
? - ?
CD Atletico Paso
11:00 Limited coverage
UD San Fernando
? - ?
CD Buzanada
16:00 Limited coverage
Arosa SC
? - ?
UD Somozas
March 28
FT
Polvorin FC
2 - 0
Csd Arzua
FT
SD Fisterra
1 - 3
Vista Alegre CF
FT
Silva SD
1 - 2
Racing Club Villalbes
FT
UD Paiosaco
0 - 0
CD AS Pontes
FT
UD Somozas
2 - 1
Bergantinos CF
FT
Viveiro CF
1 - 4
RC Deportivo Fabril
March 24
FT
Ourense CF
1 - 1
Alondras CF
March 28
FT
Arosa SC
0 - 0
Alondras CF
FT
CD Arenteiro
3 - 1
CD Ribadumia
FT
CD Choco
1 - 0
CD Pontellas
FT
CD Estradense
2 - 0
UD Ourense
FT
Ourense CF
0 - 1
Rapido de Bouzas
FT
UD Atios
1 - 2
CD BARCO
March 21
FT
Aviles Stadium CF
1 - 0
CD Praviano
FT
CD Mosconia
1 - 0
CD Vallobin
FT
Caudal Deportivo
0 - 1
UD Llanera
FT
Navarro CF
1 - 2
SD Lenense
FT
UC Ceares
0 - 0
Real Aviles CF
March 24
FT
Condal Club
2 - 0
Club Siero
March 28
FT
CD Tuilla
2 - 2
CD Colunga
FT
Condal Club
0 - 0
El San Martin Ra
FT
L Entregu CF
7 - 0
Club Siero
FT
Urraca CF
0 - 0
Real Titanico FC
FT
Valdesoto CF
0 - 3
CD Llanes
March 27
FT
CF Vimenor
2 - 1
SD Solares Medio Cudeyo
FT
Castro FC
1 - 1
Tropezon
FT
Selaya FC
2 - 3
SD Torina
FT
UC Cartes
0 - 0
UM Escobedo
March 28
FT
SD Barreda Balompie
1 - 2
CD Guarnizo
March 27
FT
CD Bezana
1 - 2
SD Atletico Albericia
FT
CD Cayon
3 - 0
FC Rinconeda Polanco
FT
CD Revilla
1 - 0
Ribamontan AL Mar CF
FT
SD Textil Escudo
1 - 1
UD Samano
FT
CD Barquereno
0 - 1
AD Siete Villas
April 5
FT
SD Deusto
4 - 1
Tolosa CF
March 20
FT
CD Basconia
2 - 0
CD Ariznabarra
FT
CD San Ignacio
2 - 0
Cultural De Durango
FT
CD Santurtzi Ke
0 - 2
CD Vitoria
FT
Lagun Onak
1 - 1
Urduliz Ft
FT
Pasaia Ke
1 - 1
Sodupe UC
April 2
FT
CE Europa
2 - 1
Santfeliuenc FC
FT
CF Montanesa
0 - 1
UE Castelldefels
FT
CF Pobla de Mafumet
4 - 1
Igualada CF
March 28
FT
EC Granollers
2 - 0
Fundacio Esportiva Grama
FT
FC Cerdanyola Del Valles
0 - 1
Girona FC B
FT
Figueres
0 - 3
UE Sant Andreu
FT
UE Vilassar de Mar
1 - 0
CF Peralada
FT
UE Sants
1 - 0
CE Banyoles
March 17
FT
Vilamarxant CF
0 - 2
Silla CF
March 21
FT
Atletico Saguntino
1 - 1
Torrent CF
FT
CD Benicarlo
0 - 0
UD Alzira
FT
CD Roda
2 - 0
Silla CF
FT
CF Villarreal C
1 - 1
CD Acero
FT
Paterna CF
1 - 3
Recambios Colon CD
March 21
FT
CD Olimpic de Xativa
1 - 2
Novelda CF
FT
CF Intercity
2 - 0
Villajoyosa CF
FT
Club Deportivo Eldense
1 - 0
Hercules CF B
FT
Crevillente Deportivo
2 - 0
UD Benganim
FT
FC J. Espanol de San Vicente
0 - 1
Elche B
March 24
FT
ED Moratalaz
3 - 0
Dav Santa Ana
March 28
FT
AD Union Adarve
3 - 1
ED Moratalaz
FT
CD San Fernando de Henares
0 - 3
CF Pozuelo de Alarcon
FT
Dav Santa Ana
0 - 0
AD Torrejon CF
FT
Flat Earth FC
0 - 0
Alcobendas Sport
FT
RSD Alcala
1 - 0
FC Villanueva Del Pardillo
FT
Rayo Vallecano B
1 - 4
AD Complutense Alcala
March 28
FT
AD Parla
2 - 0
Atletico de Pinto
FT
CD Mostoles Urjc
0 - 0
SAD Villaverde San Andres
FT
Leganes B
2 - 1
AD Alcorcon B
FT
RCD Carabanchel
1 - 1
CD Mostoles
FT
Trival Valderas A.
2 - 1
Real Aranjuez CF
March 20
FT
Salamanca CF Uds B
1 - 1
UD Santa Marta
FT
Atletico Astorga FC
0 - 1
CD Cristo Atletico
March 21
FT
CD Penaranda
3 - 0
Atletico Bembibre
FT
CD Becerril
0 - 3
La Baneza CF
FT
CD Virgen Del Camino
1 - 1
Atletico Tordesillas
March 20
FT
CD Colegios Diocesanos
0 - 2
Arandina CF
FT
CD La Granja
0 - 0
Gimnastica Segoviana
March 21
FT
Real Burgos
2 - 3
CD Numancia B
FT
CD Cebrerena
2 - 3
Burgos Promesas
FT
CD Mirandes B
0 - 0
Real Avila CF
FT
SD Almazan
1 - 0
CD Bupolsa
April 4
FT
UD Maracena
1 - 0
Atl Mancha Real
FT
Almeria B
2 - 1
CD Torreperogil
FT
CD Huetor Tajar
1 - 1
Real Jaen
FT
CD Loja
3 - 2
Atletico Porcuna CF
FT
Club Polideportivo Almeria
0 - 2
Udc Torredonjimeno
March 28
FT
Antequera CF
0 - 0
Juventud Torremolinos CF
FT
Atletico Malagueno
2 - 0
Alhaurin de La Torres CF
FT
CD Alhaurino
1 - 1
El Palo
FT
CD Estepona
1 - 0
CF Motril
FT
Velez CF
2 - 1
Melilla CD
March 28
FT
CA Antoniano
1 - 0
UB Lebrijana
FT
Cabecense
3 - 4
Xerez Deportivo FC
FT
Conil CF
2 - 2
Arcos CF
FT
Los Barrios
1 - 1
CD Rota
FT
Xerez CD
0 - 0
AD Ceuta FC
April 4
FT
La Palma CF
1 - 2
CD Ciudad de Lucena
FT
CD Gerena
0 - 3
CD San Roque
FT
CD Pozoblanco
3 - 2
Cordoba CF B
FT
CD Utrera
1 - 0
Castilleja CF
FT
Salerm Puente Genil FC
1 - 0
FC Sevilla C
April 11
FT
CD Cardassar
2 - 0
CD Constancia
FT
CD Ferriolense
2 - 1
CF Soller
FT
CD Genova
1 - 1
SD Portmany
FT
CD Ibiza Islas Pitiusas
2 - 0
CD Manacor
FT
UD Collerense
0 - 1
CE Andratx
April 11
FT
CD Binisalem
0 - 2
RCD Mallorca B
FT
CE Esporles
1 - 3
Ibiza Sant Rafel FC
FT
CF Platges de Calvia
2 - 1
CE Santanyi
FT
PE Sant Jordi
3 - 0
UD Alcudia
FT
Santa Catalina Atletico
1 - 1
SD Formentera
April 14
FT
UD Las Palmas C
3 - 2
UD Villa Santa Brigida
April 18
FT
Arucas CF
1 - 2
CD Union Puerto Del Rosario
FT
CF Union Viera
1 - 0
UD Villa Santa Brigida
FT
Lanzarote UD
1 - 0
UD Las Palmas C
FT
UD Guia
0 - 0
UD Gran Tarajal
FT
UD San Fernando
1 - 1
CF Panaderia Pulido
April 21
FT
Tenisca SD
5 - 1
UD Tenerife Sur Ibarra
April 25
FT
CD Atletico Paso
0 - 0
Tenisca SD
FT
CD Santa Ursula
4 - 0
CA Tacoronte
FT
CD Tenerife B
4 - 2
Atletico Victoria
FT
CD Vera
0 - 0
CD Buzanada
March 28
FT
Atletico Pulpileno
0 - 0
Ucam Murcia II
FT
CD Bullense
1 - 2
CDA Aguilas FC
FT
CD Plus Ultra
3 - 1
Los Garres
FT
Olimpico Totana
1 - 0
EG El Palmar CF
FT
Real Murcia B
6 - 1
SFC Minerva
March 28
FT
CF Castillo Huercal Overa
1 - 0
Mazarron CF
FT
Cap Ciudad de Murcia
0 - 1
Deportiva Minera
FT
Cartagena FC-Ucam
0 - 1
Racing Murcia
FT
FC Cartagena II
4 - 0
Muleno CF
FT
FC La Union Atletico
4 - 0
Lorca FC
March 21
FT
Cp Chinato
3 - 0
AD Lobon
FT
EMD Aceuchal
2 - 0
Cpvo Valdivia
FT
UD Montijo
1 - 1
CD Coria
FT
CD Calamonte
3 - 0
CF Campanario
FT
Moralo CP
1 - 1
Extremadura UD B
March 21
FT
CF Trujillo
2 - 1
CD Miajadas
FT
CD Azuaga
1 - 1
AD Llerenense
FT
Cpvo Arroyo
2 - 1
Olivenza FC
FT
Jerez CF
0 - 1
U.d. Fuente de Cantos
FT
Racing CPVO Valverdeno
0 - 1
CD Diocesano
April 1
FT
Beti Kozkor KE
3 - 2
CD Corellano
FT
CD Beti Onak
2 - 4
Valle de Egues
FT
CD Subiza
1 - 2
Club Deportivo Huarte
FT
Club Deportivo River Ega
1 - 2
Ucd Burlades
FT
Udc Txantrea Kke
0 - 0
Pamplona
April 1
FT
CA Cirbonero
4 - 0
CD Baztan
FT
CD Cantolagua
3 - 1
CD Fontellas
FT
CD Cortes Navarre
2 - 2
Pena Sport
FT
CD Lourdes
1 - 0
FC Bidezarra
FT
CD Murchante
1 - 0
Pena Azagresa
March 28
FT
CD Varea
7 - 0
Comillas CF
FT
CD Villegas
0 - 3
CD Anguiano
FT
Alfaro CD
1 - 0
CA Vianes
FT
Cdfc La Calzada
3 - 0
CD Agoncillo
FT
SD Oyonesa
1 - 2
CD Berceo
March 28
FT
Racing Rioja CF
4 - 0
CD Tedeon
FT
CD Calahorra B
0 - 0
Casalarreina CF
FT
CD Pradejon
2 - 0
Club Deportivo Alberite
FT
Naxara CD
2 - 0
Cp Calasancio
FT
UD Logrones B
1 - 0
Yague CF
March 21
FT
CD Binefar
3 - 0
AD San Juan de Mozarrifar
FT
CD Carinena
0 - 0
CD Valdefierro
FT
CD Belchite 97
0 - 0
CF Atletico de Monzon
FT
CD Teruel
3 - 0
UD Fraga
FT
CF Illueca
0 - 0
CDJ Tamarite
FT
SD Huesca B
0 - 0
Deportivo Aragon
March 21
FT
AD Sabinanigo
2 - 3
Utebo FC
FT
CF Calamocha
1 - 1
CD Brea
FT
CF Epila
4 - 0
Villanueva CF
FT
Cuarte CD
1 - 2
Barbastro UD
FT
Robres CD
0 - 4
SD Borja
FT
Sarinena
1 - 2
AD Almudevar
March 24
FT
CD Quintanar Del Rey
3 - 1
CF La Solana
March 28
FT
CD Huracan de Balazote
1 - 0
Manzanares CF
FT
CD Manchego Ciudad Real
1 - 3
CD Quintanar Del Rey
FT
CF La Solana
1 - 3
Calvo Sotelo Puertollano
FT
La Roda CF
0 - 1
Albacete Balompie B
FT
UD Almansa
2 - 2
Atletico Ibanes
March 30
FT
CD Illescas
0 - 1
CD AZUQUECA
FT
CD Toledo Sad
2 - 1
Conquense
June 19
FT
Espanyol
Madrid Femenino
FT
Real Betis Femenino
Deportivo La Coruna
FT
Eibar
Huelva
June 20
FT
Athletic Bilbao
Sevilla
FT
Logrono
Atletico Madrid
FT
Santa Teresa
Real Madrid Femenino
FT
UD Granadilla Tenerife Sur
Rayo Vallecano
FT
Levante
Valencia
15:00
Real Sociedad
? - ?
Barcelona
May 26
17:00
Barcelona
? - ?
Madrid Femenino
FT
Madrid Femenino
0 - 4
Barcelona
May 27
FT
Atletico Madrid
0 - 1
Levante
May 30
FT
Barcelona
4 - 2
Levante
January 12
FT
Levante
3 - 1
Logrono
January 13
AP
Atletico Madrid *
Barcelona
January 16
FT
Levante
0 - 3
Atletico Madrid
FT
Rapido de Bouzas
4 - 0
Silva SD
May 9
FT
CD Choco
6 - 0
Silva SD
FT
CD Estradense
2 - 0
Racing Club Villalbes
FT
Rapido de Bouzas
0 - 1
RC Deportivo Fabril
FT
Alondras CF
0 - 1
Polvorin FC
FT
Arosa SC
3 - 1
UD Somozas
FT
SD Fisterra
1 - 2
CD Ribadumia
FT
Viveiro CF
1 - 1
CD Pontellas
June 20
16:00 Limited coverage
CD AS Pontes
? - ?
UD Ourense
16:00 Limited coverage
Csd Arzua
? - ?
CD BARCO
16:00 Limited coverage
UD Paiosaco
? - ?
Ourense CF
16:00 Limited coverage
Vista Alegre CF
? - ?
UD Atios
FT
Urraca CF
1 - 1
Caudal Deportivo
May 9
FT
CD Tuilla
3 - 2
Caudal Deportivo
FT
Real Titanico FC
1 - 3
SD Lenense
FT
Urraca CF
1 - 4
UD Gijon Industrial
FT
El San Martin Ra
1 - 1
Real Aviles CF
May 9
FT
CD Llanes
2 - 3
Real Aviles CF
FT
El San Martin Ra
2 - 1
UD Llanera
FT
L Entregu CF
0 - 2
UC Ceares
FT
Condal Club
1 - 1
CD Praviano
FT
CD Colunga
0 - 2
Aviles Stadium CF
June 6
FT
Club Siero
2 - 3
CD Vallobin
FT
Valdesoto CF
1 - 3
CD Mosconia
FT
SD Atletico Albericia
3 - 1
UC Cartes
May 22
FT
UD Samano
0 - 0
CF Vimenor
May 23
FT
SD Textil Escudo
3 - 2
Selaya FC
FT
Racing Santander B
1 - 3
UM Escobedo
May 16
FT
AD Siete Villas
1 - 0
RS Gimnastica
FT
CD Cayon
1 - 3
Tropezon
FT
FC Rinconeda Polanco
2 - 3
Castro FC
June 13
FT
CD Barquereno
1 - 4
CD Guarnizo
FT
CD Bezana
1 - 1
SD Barreda Balompie
FT
CD Revilla
0 - 6
SD Solares Medio Cudeyo
FT
Ribamontan AL Mar CF
1 - 2
SD Torina
FT
SD Deusto
0 - 0
CD Basconia
FT
SD Beasain
0 - 1
CD San Ignacio
May 16
12:00 Limited coverage
CD Anaitasuna
? - ?
SD Beasain
12:00 Limited coverage
CD Basconia
? - ?
SD Deusto
12:00 Limited coverage
CD San Ignacio
? - ?
Santutxu FC
FT
CD San Ignacio
1 - 2
SD Deusto
FT
CD Vitoria
1 - 2
SD Gernika
FT
Pasaia Ke
0 - 5
Real Sociedad C
FT
Urduliz Ft
0 - 3
Sestao
FT
Sodupe UC
1 - 3
JD Somorrostro
FT
CD Ariznabarra
2 - 3
SD Balmaseda FC
FT
CD Santurtzi Ke
1 - 0
Tolosa CF
FT
Cultural De Durango
1 - 0
Urgatzi Kk
FT
Lagun Onak
2 - 3
CD Aurrera Ondarroa
FT
Fundacio Esportiva Grama
0 - 1
CE Manresa
FT
UE Sant Andreu
2 - 0
San Cristobal Cp
FT
UE Vilassar de Mar
1 - 1
UE Castelldefels
FT
Terrassa FC
1 - 1
Girona FC B
May 16
FT
EC Granollers
2 - 3
FC Vilafranca
FT
FC Cerdanyola Del Valles
0 - 1
CE Europa
FT
Girona FC B
3 - 1
Terrassa FC
FT
CF Peralada
0 - 3
CF Pobla de Mafumet
June 13
FT
CE Banyoles
1 - 1
Santfeliuenc FC
FT
Figueres
2 - 1
Igualada CF
FT
UA Horta
1 - 1
UE Valls
FT
UE Sants
1 - 1
CF Montanesa
FT
UD Benganim
2 - 2
Recambios Colon CD
May 9
FT
CD Olimpic de Xativa
0 - 4
CF Villarreal C
FT
FC J. Espanol de San Vicente
0 - 2
Silla CF
FT
CF Intercity
0 - 0
CD Roda
FT
Club Deportivo Eldense
0 - 0
UD Alzira
FT
Elche B
2 - 0
Atletico Saguntino
FT
Hercules CF B
5 - 0
Vilamarxant CF
June 6
FT
Crevillente Deportivo
2 - 1
CD Benicarlo
FT
Novelda CF
1 - 1
CD Acero
FT
Villajoyosa CF
1 - 5
Paterna CF
FT
Trival Valderas A.
3 - 0
Flat Earth FC
May 9
FT
AD Parla
1 - 1
CF Pozuelo de Alarcon
FT
RCD Carabanchel
2 - 0
Flat Earth FC
FT
Trival Valderas A.
2 - 0
AD Torrejon CF
FT
AD Alcorcon B
0 - 1
ED Moratalaz
FT
CD Mostoles Urjc
4 - 0
Rayo Vallecano B
FT
Leganes B
1 - 2
AD Union Adarve
FT
CD San Fernando de Henares
4 - 1
Real Aranjuez CF
June 20
FT
AD Complutense Alcala
0 - 0
Atletico de Pinto
FT
Alcobendas Sport
3 - 1
CD Mostoles
FT
Dav Santa Ana
4 - 2
SAD Villaverde San Andres
FT
FC Villanueva Del Pardillo
3 - 0
CD El Alamo
FT
Arandina CF
1 - 1
CD Virgen Del Camino
FT
CD Mirandes B
1 - 0
Atletico Bembibre
FT
Real Avila CF
3 - 1
Atletico Tordesillas
FT
Gimnastica Segoviana
2 - 0
CD Cristo Atletico
FT
Burgos Promesas
1 - 0
Jupiter Leones
FT
CD Numancia B
2 - 0
Atletico Astorga FC
16:00 Limited coverage
CD Becerril
? - ?
CD La Granja
16:00 Limited coverage
CD Penaranda
? - ?
Real Burgos
16:00 Limited coverage
La Baneza CF
? - ?
SD Almazan
16:00 Limited coverage
Salamanca CF Uds B
? - ?
CD Bupolsa
16:00 Limited coverage
UD Santa Marta
? - ?
CD Cebrerena
FT
Alhaurin de La Torres CF
0 - 3
CD Huetor Tajar
FT
Atletico Malagueno
3 - 0
CD Huetor Vega
FT
Juventud Torremolinos CF
1 - 1
CD Torreperogil
FT
Udc Torredonjimeno
1 - 0
El Palo
May 16
FT
Antequera CF
0 - 0
Udc Torredonjimeno
FT
El Palo
1 - 1
Almeria B
FT
CD Estepona
1 - 3
CD Loja
June 6
FT
CD Alhaurino
1 - 1
CD Loja
FT
CD Estepona
0 - 1
Real Jaen
FT
CF Motril
1 - 3
UD Maracena
FT
Melilla CD
1 - 2
Atletico Porcuna CF
FT
CD Utrera
1 - 1
CA Antoniano
12:00 Limited coverage
Cordoba CF B
? - ?
Los Barrios
FT
CD Pozoblanco
1 - 3
CD Rota
12:00 Limited coverage
Salerm Puente Genil FC
? - ?
Xerez CD
FT
Castilleja CF
1 - 0
UB Lebrijana
FT
Coria CF
2 - 1
Arcos CF
FT
FC Sevilla C
1 - 2
Conil CF
FT
La Palma CF
2 - 1
Cabecense
FT
CE Santanyi
1 - 0
UD Collerense
FT
Ibiza Sant Rafel FC
1 - 1
SD Portmany
FT
RCD Mallorca B
0 - 2
CD Manacor
FT
CF Platges de Calvia
2 - 0
CD Ibiza Islas Pitiusas
FT
PE Sant Jordi
0 - 0
CD Constancia
FT
SD Formentera
2 - 1
CE Andratx
FT
Santa Catalina Atletico
4 - 1
CD Ferriolense
June 20
16:00 Limited coverage
CD Binisalem
? - ?
Felanitx
16:00 Limited coverage
CD Llosetense
? - ?
CF Soller
16:00 Limited coverage
CE Esporles
? - ?
CD Cardassar
16:00 Limited coverage
UD Alcudia
? - ?
CD Genova
FT
CD Buzanada
2 - 1
UD Gran Tarajal
FT
CD Santa Ursula
5 - 0
CF Union Viera
FT
CD Tenerife B
1 - 0
Lanzarote UD
FT
CD Atletico Paso
1 - 2
CF Panaderia Pulido
FT
Mensajero
1 - 2
UD San Fernando
FT
Tenisca SD
2 - 1
UD Las Palmas C
FT
UD Guia
0 - 2
CD Vera
FT
Arucas CF
4 - 0
Atletico Union Guimar
FT
UD Villa Santa Brigida
4 - 1
UD Tenerife Sur Ibarra
June 20
11:00 Limited coverage
CD Union Puerto Del Rosario
? - ?
CA Tacoronte
FT
Cartagena FC-Ucam
0 - 2
Ucam Murcia II
FT
Mazarron CF
0 - 1
CD Bullense
FT
FC La Union Atletico
0 - 2
Los Garres
FT
Mar Menor Club de Futbol
1 - 0
Real Murcia B
FT
Racing Murcia
1 - 0
CDA Aguilas FC
FT
FC Cartagena II
0 - 1
Atletico Pulpileno
FT
CF Castillo Huercal Overa
3 - 0
CD Plus Ultra
FT
Cap Ciudad de Murcia
2 - 2
Ed Churra
FT
Deportiva Minera
4 - 2
Olimpico Totana
FT
Lorca FC
1 - 1
EG El Palmar CF
FT
Muleno CF
1 - 1
SFC Minerva
FT
CD Azuaga
0 - 1
EMD Aceuchal
FT
CD Miajadas
3 - 0
UP Plasencia
FT
Cpvo Arroyo
2 - 1
Extremadura UD B
10:00 Limited coverage
CD Diocesano
? - ?
UD Montijo
19:00 Limited coverage
Cacereno
? - ?
CD Coria
FT
Olivenza FC
4 - 0
AD Lobon
May 30
FT
AD Llerenense
5 - 2
Cp Chinato
FT
CF Trujillo
5 - 0
CF Campanario
FT
Racing CPVO Valverdeno
3 - 1
Cpvo Valdivia
FT
U.d. Fuente de Cantos
0 - 4
CD Calamonte
FT
CD Cortes Navarre
1 - 1
Ucd Burlades
May 30
FT
CD Cantolagua
2 - 2
Club Deportivo Huarte
FT
CD Murchante
2 - 1
Pamplona
FT
Pena Sport
0 - 1
AD San Juan Pamplona
May 30
FT
CA Cirbonero
2 - 0
Valle de Egues
FT
CD Ardoi
3 - 0
Beti Kozkor KE
FT
CD Beti Onak
1 - 1
CD Baztan
FT
Udc Txantrea Kke
1 - 2
FC Bidezarra
June 19
FT
CD Corellano
5 - 6
Pena Azagresa
FT
CD Subiza
1 - 0
CD Lourdes
FT
Club Deportivo River Ega
6 - 0
CD Fontellas
FT
CD Calahorra B
4 - 3
CD Arnedo
FT
Yague CF
4 - 1
SD Oyonesa
May 9
FT
Casalarreina CF
3 - 1
Cdfc La Calzada
FT
Naxara CD
2 - 2
CD Anguiano
FT
Racing Rioja CF
1 - 0
Alfaro CD
FT
UD Logrones B
3 - 0
CD Varea
FT
CA River Ebro
3 - 1
CD Berceo
June 6
FT
CD Pradejon
3 - 0
Comillas CF
FT
CD Tedeon
1 - 0
CD Villegas
FT
Cp Calasancio
1 - 1
CD Agoncillo
FT
Club Deportivo Alberite
1 - 1
CA Vianes
FT
Barbastro UD
2 - 1
CF Illueca
FT
CF Calamocha
0 - 1
CD Binefar
FT
SD Borja
1 - 1
Deportivo Aragon
FT
CD Brea
1 - 0
SD Huesca B
FT
Cuarte CD
0 - 0
CD Teruel
FT
Utebo FC
0 - 1
CD Belchite 97
FT
UD Fraga
1 - 2
Villanueva CF
FT
CD Valdefierro
3 - 1
AD Sabinanigo
FT
AD San Juan de Mozarrifar
0 - 1
AD Almudevar
FT
CD Carinena
4 - 2
CF Epila
FT
CDJ Tamarite
3 - 0
Sarinena
FT
CF Atletico de Monzon
2 - 0
Robres CD
FT
CD Villacanas
2 - 1
CD Huracan de Balazote
May 9
FT
CD Tarancon
0 - 0
La Roda CF
FT
Guadalajara
2 - 0
CD Manchego Ciudad Real
FT
CD Toledo Sad
6 - 0
CD Quintanar Del Rey
FT
CD Torrijos
1 - 0
Calvo Sotelo Puertollano
FT
Marchamalo CD
0 - 1
Albacete Balompie B
FT
Almagro CF
0 - 3
CD Pedroneras
FT
CD Madridejos
4 - 2
Manzanares CF
June 5
FT
CD AZUQUECA
3 - 0
Atletico Ibanes
June 6
FT
CD Illescas
2 - 0
Almagro CF
FT
CD Pedroneras
4 - 3
UD Almansa
FT
Conquense
0 - 1
CF La Solana