Russia - VHLNovember 22
November 23
November 24
November 25
November 26
November 27
November 28
November 29
11:00
Yermak Angarsk
Omskie Krylia
()()
12:00
Sokol Krasnoyarsk
Metallurg Novokuznetsk
()()
14:00
Rubin Tyumen
AKM
()()
16:00
Zvezda Chekhov
HC Tambov
()()
November 30
14:00
Molot-Prikamye Perm
VVS Samara
()()
14:00
Toros Neftekamsk
Dizel Penza
()()
15:00
Izhstal Izhevsk
Lada Togliatti
()()
15:30
Khimik Voskresensk
Gornyak Uchaly
()()
15:30
Neftyanik Almetyevsk
Bars Kazan
()()
16:00
Dynamo St. Petersburg
Zauralye Kurgan
()()
16:00
Ryazan
Chelmet Chelyabinsk
()()
16:00
SKA-Neva
Yuzhny Ural Orsk
()()
December 1
11:00
Yermak Angarsk
Metallurg Novokuznetsk
()()
14:00
Rubin Tyumen
HC Tambov
()()
14:00
Ugra Khanty-Mansiysk
AKM
()()
16:00
Zvezda Chekhov
HC Rostov
()()
December 2
14:00
Molot-Prikamye Perm
Dizel Penza
()()
14:00
Toros Neftekamsk
Bars Kazan
()()
15:00
Izhstal Izhevsk
VVS Samara
()()
15:30
Khimik Voskresensk
Zauralye Kurgan
()()
15:30
Neftyanik Almetyevsk
Lada Togliatti
()()
16:00
Dynamo St. Petersburg
Yuzhny Ural Orsk
()()
16:00
Ryazan
Gornyak Uchaly
()()
16:00
SKA-Neva
Chelmet Chelyabinsk
()()
December 3
10:00
Zvezda Chekhov
Buran Voronezh
()()
11:00
Yermak Angarsk
Sokol Krasnoyarsk
()()
14:00
Rubin Tyumen
HC Rostov
()()
14:00
Ugra Khanty-Mansiysk
HC Tambov
()()
December 4
10:00
Ryazan
Zauralye Kurgan
()()
12:00
Molot-Prikamye Perm
Bars Kazan
()()
13:00
Izhstal Izhevsk
Dizel Penza
()()
14:00
Dynamo St. Petersburg
Chelmet Chelyabinsk
()()
14:00
Khimik Voskresensk
Yuzhny Ural Orsk
()()
14:00
Neftyanik Almetyevsk
VVS Samara
()()
December 5
11:00
Metallurg Novokuznetsk
Omskie Krylia
()()
12:00
Rubin Tyumen
Buran Voronezh
()()
12:00
Ugra Khanty-Mansiysk
HC Rostov
()()
Russia - VHL
#Team nameP
Played
W
Wins
WOT
Wins After Overtime
LOT
Losses After Overtime
L
Losses
F
Goals For
A
Goals Against
GD
Goals Difference
Pts
Points
1
Championship play-off
SKA-Neva2821317104554944
2
Championship play-off
Dynamo St. Petersburg272021784562842
3
Championship play-off
Ugra Khanty-Mansiysk271921883562742
4
Championship play-off
Khimik Voskresensk282040885632241
5
Championship play-off
Metallurg Novokuznetsk261932790603041
6
Championship play-off
Rubin Tyumen271815986602641
7
Championship play-off
Lada Togliatti2818221088711740
8
Championship play-off
Molot-Prikamye Perm271811994623239
9
Championship play-off
Toros Neftekamsk2816141290731738
10
Championship play-off
Sokol Krasnoyarsk2716011181602135
11
Championship play-off
HC Rostov2615131172621035
12
Championship play-off
Gornyak Uchaly281424148585034
13
Championship play-off
Bars Kazan271303147673333
14
Championship play-off
Zvezda Chekhov271510126663331
15
Championship play-off
Zauralye Kurgan271211155968-930
16
Championship play-off
Neftyanik Almetyevsk261410126265-329
17Chelmet Chelyabinsk281430146679-1329
18AKM271210157875327
19Omskie Krylia271212157181-1026
20HC Tambov261120155580-2525
21Yuzhny Ural Orsk271023176269-724
22Ryazan27723206582-1719
23Yermak Angarsk26832186292-3018
24Buran Voronezh26810184979-3018
25Dizel Penza26623205482-2817
26Izhstal Izhevsk27610214887-3912
27VVS Samara272012536113-776
Championship play-off
Publicidad
Publicidad
Publicidad