Soccer Livescore

LiveScore.com : Soccer Livescore

Brazil Soccer Scores (powered by LiveScore)

Brazil - Serie A
October 22
FT
Vasco da Gama
Corinthians
October 24
FT
Bragantino
Goias
FT
Ceara
Coritiba
October 25
FT
Atletico MG
Sport Recife
Postp.
Bahia
? - ?
Fortaleza
19:00
Atletico GO
Palmeiras
19:00
Fluminense
Santos FC
Postp.
Sao Paulo
? - ?
Botafogo RJ
21:15
Athletico Paranaense
Gremio
21:15
Internacional
Flamengo
Brazil - Serie B
October 20
FT
America MG
Brasil de Pelotas
FT
CS Alagoano
Botafogo SP
FT
Juventude
Avai FC
FT
Oeste FC
Nautico
October 21
FT
Operario Ferroviario
Cruzeiro
FT
Ponte Preta
Chapecoense AF
FT
Figueirense
CRB
FT
Cuiaba
Parana Clube
FT
Sampaio Correa
Confianca
October 23
FT
Vitoria
Guarani
FT
Brasil de Pelotas
CS Alagoano
October 24
FT
Chapecoense AF
Operario Ferroviario
FT
CRB
Ponte Preta
FT
Sampaio Correa
Cuiaba
October 25
FT
America MG
Confianca
19:00
Nautico
? - ?
Cruzeiro
21:15
Figueirense
? - ?
Juventude
21:15
Guarani
? - ?
Avai FC
23:30
Botafogo SP
? - ?
Vitoria
October 26
23:00
Parana Clube
? - ?
Oeste FC
Brazil - Serie C: Grp A
October 24
FT
Manaus FC
EC Jacuipense
FT
Treze
Paysandu
FT
Remo
Imperatriz
October 25
21:00 Limited coverage
Santa Cruz
? - ?
Botafogo PB
October 26
23:00 Limited coverage
Vila Nova
? - ?
Ferroviario
Brazil - Serie C: Grp B
October 25
18:30 Limited coverage
Ypiranga RS
? - ?
Boa Esporte Clube
19:00 Limited coverage
Brusque
? - ?
EC Sao Jose
19:00 Limited coverage
Londrina EC
? - ?
Ituano FC
20:00 Limited coverage
Tombense FC
? - ?
Volta Redonda
October 26
21:00 Limited coverage
Sao Bento
? - ?
Criciuma
October 21
FT
Independente PA
Vilhenense
FT
Galvez EC
Ji-Parana FC
October 22
FT
Fast Clube
Atletico Acreano
FT
Rio Branco
1 - 1
Bragantino PA
October 25
18:00 Limited coverage
Bragantino PA
? - ?
Galvez EC
19:00 Limited coverage
Ji-Parana FC
? - ?
Rio Branco
19:00 Limited coverage
Vilhenense
? - ?
Fast Clube
October 26
00:00 Limited coverage
Atletico Acreano
? - ?
Independente PA
October 21
FT
River AC
1 - 0
Sao Raimundo RR
FT
Sinop
Altos
Canc.
Luverdense
? - ?
Altos
FT
Bare
0 - 1
SE Juventude
October 22
FT
Moto Club MA
Santos AP
October 25
18:30 Limited coverage
SE Juventude
? - ?
Sinop
18:45 Limited coverage
Altos
? - ?
Bare
20:00 Limited coverage
Santos AP
? - ?
River AC
20:00 Limited coverage
Sao Raimundo RR
? - ?
Moto Club MA
Canc.
SE Juventude
? - ?
Luverdense
October 21
FT
Floresta
Salgueiro
FT
America RN
Atletico Cajazeirense
FT
Campinense
Globo FC
October 22
FT
Afogados da Ingazeira
Guarany de Sobral
October 24
FT
Globo FC
Floresta
FT
Salgueiro
2 - 0
Campinense
October 25
19:00 Limited coverage
Atletico Cajazeirense
? - ?
Afogados da Ingazeira
October 21
FT
Coruripe
0 - 2
Central SC
FT
Freipaulistano
0 - 1
ABC
October 22
FT
ACD Potiguar
AO Itabaiana
FT
Vitoria da Conquista
Jacyoba AC
October 25
18:00 Limited coverage
Central SC
? - ?
Freipaulistano
19:30 Limited coverage
Jacyoba AC
? - ?
ACD Potiguar
October 26
18:00 Limited coverage
ABC
? - ?
Coruripe
18:30 Limited coverage
AO Itabaiana
? - ?
Vitoria da Conquista
October 21
FT
Aparecidense
4 - 0
Uniao Rondonopolis
Canc.
CRAC
? - ?
Uniao Rondonopolis
October 22
FT
Vitoria ES
Goiania
FT
Operario VG
0 - 0
Aguia Negra
FT
Goianesia
Real Noroeste
October 25
18:00 Limited coverage
Real Noroeste
? - ?
Aparecidense
19:00 Limited coverage
Uniao Rondonopolis
? - ?
Goianesia
22:00 Limited coverage
Aguia Negra
? - ?
Vitoria ES
October 21
FT
Palmas
Caldense
FT
Tupynambas
Atletico Alagoinhas
FT
Bahia de Feira
Gama
October 22
FT
Villa Nova AC
Brasiliense
October 24
FT
Gama
Palmas
FT
Caldense
Bahia de Feira
October 25
18:00 Limited coverage
Brasiliense
? - ?
Tupynambas
Canc.
Atletico Alagoinhas
? - ?
Patrocinense
October 26
19:00 Limited coverage
Atletico Alagoinhas
? - ?
Villa Nova AC
October 21
FT
Toledo CW
AD Cabofriense
FT
Ferroviaria
Bangu
October 22
FT
Portuguesa RJ
2 - 1
FC Cascavel
FT
Nacional PR
Mirassol
October 24
FT
Bangu
Toledo CW
October 25
18:00 Limited coverage
AD Cabofriense
? - ?
Ferroviaria
19:00 Limited coverage
FC Cascavel
? - ?
Nacional PR
22:00 Limited coverage
Mirassol
? - ?
Portuguesa RJ
October 21
FT
Pelotas
Atletico Tubarao
FT
Joinville
Sao Caetano
October 22
FT
Novorizontino
Caxias
FT
Marcilio Dias
Sao Luiz
October 24
FT
Atletico Tubarao
0 - 1
Joinville
FT
Sao Caetano
Pelotas
October 25
18:00 Limited coverage
Caxias
? - ?
Marcilio Dias
20:00 Limited coverage
Sao Luiz
? - ?
Novorizontino
September 13
FT
Brasiliense
Tocantinopolis
FT
Aquidauanense
Real Noroeste
FT
Nacional AM
1 - 2
Ji-Parana FC
FT
Ypiranga AP
0 - 1
Bare
FT
Bragantino
Guarani
August 6
FT
Corinthians
0 - 0
Palmeiras
August 8
AP
Palmeiras *
Corinthians
Brazil - Paulista A1
July 22
FT
Ituano FC
0 - 0
Ferroviaria
FT
Ponte Preta
Novorizontino
FT
Santos FC
Santo Andre
July 23
FT
Corinthians
Palmeiras
FT
Agua Santa
0 - 0
Mirassol
FT
Inter de Limeira
Oeste FC
FT
Botafogo SP
Guarani
FT
Sao Paulo
Bragantino
July 26
FT
Bragantino
Botafogo SP
FT
Ferroviaria
Inter de Limeira
FT
Guarani
Sao Paulo
FT
Mirassol
Ponte Preta
FT
Novorizontino
Santos FC
FT
Oeste FC
Corinthians
FT
Palmeiras
Agua Santa
FT
Santo Andre
Ituano FC
October 9
FT
Sao Bento
Sao Caetano
October 12
AP
Sao Caetano *
Sao Bento
Brazil - Paulista A2
August 25
FT
CA Penapolense
Red Bull Brasil
August 26
FT
Atibaia
Rio Claro
FT
Monte Azul
Portuguesa Santista
FT
Portuguesa
Juventus SP
FT
Sao Bernardo
XV de Piracicaba
FT
Sertaozinho
Taubate
FT
Votuporanguense
Sao Caetano
August 27
FT
Audax Sao Paulo
Sao Bento
August 30
FT
Juventus SP
Atibaia
FT
Portuguesa Santista
0 - 2
Votuporanguense
FT
Red Bull Brasil
Portuguesa
FT
Rio Claro
1 - 0
Sertaozinho
FT
Sao Bento
1 - 0
Monte Azul
FT
Sao Caetano
Audax Sao Paulo
FT
Taubate
Sao Bernardo
FT
XV de Piracicaba
CA Penapolense
October 24
FT
EC Sao Bernardo SP
Batatais FC SP
AP
EC Noroeste SP *
Nacional SP
October 25
18:00 Limited coverage
Capivariano FC SP
? - ?
AE Velo Clube SP
20:30 Limited coverage
Comercial FC SP
? - ?
Linense
Brazil - Paulista A3
October 10
FT
AE Velo Clube SP
0 - 1
Paulista FC SP
FT
Barretos SP
0 - 2
Marilia AC SP
FT
Capivariano FC SP
0 - 3
EC Sao Bernardo SP
FT
Comercial FC SP
Batatais FC SP
FT
Desportivo Brasil SP
Olimpia FC SP
FT
EC Noroeste SP
GE Osasco SP
FT
Linense
Rio Preto EC SP
FT
Nacional SP
EC Primavera SP
October 23
FT
Linense U20
0 - 1
Ferroviaria U20
October 26
18:00 Limited coverage
Comercial SP U20
? - ?
AA Internacional Bebedouro SP
October 23
FT
Capao Bonito
1 - 2
XV de Piracicaba U20
FT
Vocem SP
1 - 2
Guarani U20
October 23
FT
Flamengo SP U20
2 - 1
Palmeiras U20
FT
Nacional SP U20
1 - 5
Sao Bernardo U20
October 23
FT
Gremio Osasco Audax EC SP
3 - 1
Juventus SP U20
FT
Oeste FC U20
0 - 2
Sao Paulo U20
October 23
FT
Sao Jose EC SP
0 - 1
Taubate U20
FT
Uniao Mogi SP U20
0 - 5
Corinthians U20
October 23
FT
AA Portuguesa SP
1 - 1
Santos FC U20
FT
Agua Santa U20
1 - 1
Portuguesa U20
Brazil - Cup
October 25
23:30
Sao Paulo
Fortaleza
February 16
FT
Flamengo
Athletico Paranaense
August 5
FT
Bahia
0 - 1
Ceara
FT
Fortaleza
America RN
July 22
FT
ABC
CS Alagoano
FT
Bahia
Nautico
FT
Botafogo PB
Vitoria
FT
CRB
Ceara
FT
River AC
Santa Cruz
FT
Sport Recife
1 - 1
Confianca
FT
Galvez EC
2 - 1
Nauas EC AC
FT
Rio Branco
2 - 0
Placido de Castro
September 12
FT
Rio Branco
0 - 2
Galvez EC
March 12
FT
Atletico Acreano
2 - 0
SC Humaita AC
March 13
AP
Galvez EC *
Placido de Castro
March 15
22:00 Limited coverage
Atletico Acreano
? - ?
Galvez EC
August 5
FT
Murici
ASA
August 6
FT
CS Alagoano
CRB
October 1
FT
Ypiranga AP
2 - 0
Santana AP
Brazil - Baiano: Play-off
August 6
FT
Atletico Alagoinhas
0 - 0
Bahia
August 8
AP
Bahia *
Atletico Alagoinhas
Brazil - Baiano
July 23
FT
Atletico Alagoinhas
1 - 0
Bahia
FT
Fluminense de Feira
EC Jacuipense
FT
Jacobina
Doce Mel
FT
Juazeirense
Vitoria da Conquista
FT
Vitoria
1 - 1
Bahia de Feira
July 26
FT
Bahia
Fluminense de Feira
FT
Bahia de Feira
1 - 3
Juazeirense
FT
Doce Mel
Vitoria
FT
EC Jacuipense
0 - 1
Atletico Alagoinhas
FT
Vitoria da Conquista
Jacobina
August 26
FT
Brasiliense
3 - 1
Gama
August 29
AP
Gama *
Brasiliense
FT
Flamengo
Fluminense
February 22
FT
Boavista
Flamengo
February 8
FT
Bangu
Macae
FT
Boavista
Volta Redonda
FT
Flamengo
Madureira RJ
February 9
FT
AD Cabofriense
Resende
FT
Fluminense
Botafogo RJ
FT
Portuguesa RJ
Vasco da Gama
July 9
AP
Fluminense *
Flamengo
July 1
FT
Bangu
AD Cabofriense
July 2
FT
Flamengo
Boavista
FT
Portuguesa RJ
0 - 0
Botafogo RJ
July 2
FT
Macae
0 - 0
Fluminense
FT
Vasco da Gama
Madureira RJ
FT
Volta Redonda
Resende
FT
America RJ
Nova Iguacu
February 19
FT
Americano RJ
Friburguense
FT
Nova Iguacu
America RJ
January 8
FT
Americano RJ
Macae
FT
Friburguense
0 - 0
America RJ
FT
Portuguesa RJ
Nova Iguacu
January 11
FT
Friburguense
Americano RJ
FT
Macae
Portuguesa RJ
FT
Nova Iguacu
America RJ
September 10
FT
Chapecoense AF
Brusque
September 13
FT
Brusque
0 - 1
Chapecoense AF
August 5
FT
Concordia Atletico
Atletico Tubarao
October 22
FT
Fortaleza
1 - 0
Ceara
March 28
Canc.
Desportiva Ferroviaria ES
? - ?
Rio Branco AC ES
Canc.
Real Noroeste ES
? - ?
Serra
Canc.
Vitoria ES
? - ?
Estrela Do Norte ES
March 29
Canc.
Rio Branco
? - ?
AA Sao Mateus ES
FT
Sao Francisco AC
0 - 3
Nauas EC AC
FT
AD Vasco Da Gama AC
2 - 3
Placido de Castro
September 9
FT
Trem AP
2 - 4
Ypiranga AP
FT
Santana AP
4 - 0
Macapa AP
March 14
FT
AA Sao Mateus ES
1 - 3
Real Noroeste ES
Canc.
Atletico Itapemirim ES
? - ?
Vitoria ES
FT
Linhares FC ES
0 - 10
Rio Branco AC ES
FT
Rio Branco
2 - 0
Desportiva Ferroviaria ES
FT
Serra
2 - 1
Estrela Do Norte ES
August 27
FT
Caxias
Gremio
August 30
FT
Gremio
Caxias
August 6
FT
Gremio
2 - 0
Internacional
July 29
FT
Internacional
CE Aimore
FT
Sao Luiz
Brasil de Pelotas
FT
Ypiranga RS
0 - 0
Caxias
February 22
FT
Caxias
1 - 0
Gremio
February 8
FT
Internacional
Novo Hamburgo
FT
Juventude
0 - 0
Ypiranga RS
February 9
FT
Sao Luiz
Pelotas
February 8
FT
Brasil de Pelotas
1 - 0
EC Sao Jose
February 9
FT
Bento Goncalves
Caxias
FT
CE Aimore
2 - 1
Gremio
AAW
Cruzeiro
0 - 3
Uberlandia
September 23
FT
Sampaio Correa
0 - 0
Moto Club MA
September 26
FT
Moto Club MA
Sampaio Correa
August 27
FT
Atletico MG
Tombense FC
August 30
FT
Tombense FC
Atletico MG
Brazil - Mineiro
July 30
FT
Atletico MG
Patrocinense
FT
Boa Esporte Clube
Tupynambas
FT
Caldense
Cruzeiro
FT
Tombense FC
Uberlandia
FT
Urt MG
America MG
FT
Villa Nova AC
Coimbra
August 5
FT
Coritiba
1 - 2
Athletico Paranaense
Brazil - Paranaense
July 22
FT
FC Cascavel
5 - 0
Rio Branco PR
FT
Operario Ferroviario
0 - 2
Cianorte
July 23
FT
Athletico Paranaense
5 - 0
Londrina EC
July 24
FT
Coritiba
2 - 1
Parana Clube
July 26
FT
Cianorte
2 - 3
Coritiba
FT
Athletico Paranaense
5 - 1
FC Cascavel
September 2
FT
Paysandu
Remo
September 6
FT
Remo
0 - 1
Paysandu
Brazil - Paraense
August 4
FT
Itupiranga SC
Paysandu
August 5
FT
Aguia de Maraba
Bragantino PA
FT
Carajas
Paragominas FC
FT
Tapajos
Remo
August 12
FT
Campinense
Treze
August 15
FT
Treze
0 - 1
Campinense
Brazil - Paraibano
July 28
FT
Botafogo PB
Centro Sportivo Paraibano
FT
Perilima
0 - 1
Nacional de Patos
FT
Sousa
Atletico Cajazeirense
FT
Sport Club Lagoa Seca
Sao Paulo Crystal
FT
Treze
1 - 0
Campinense
August 6
AP
Santa Cruz
Salgueiro *
Brazil - Pernambucano
July 19
FT
Afogados da Ingazeira
1 - 0
Vitoria das Tabocas
FT
Decisao
Central SC
FT
Retro FC
Petrolina SFC
FT
Salgueiro
Nautico
FT
Sport Recife
Santa Cruz
August 5
FT
Decisao
1 - 2
Vitoria das Tabocas
FT
Sport Recife
Petrolina SFC
September 7
FT
ABC
America RN
Canc.
Gas RR
? - ?
Sao Raimundo RR
April 8
Canc.
Rio Negro RR
? - ?
Atletico Roraima RR
April 11
Canc.
Rio Negro RR
? - ?
Sao Raimundo RR
Canc.
Gas RR
? - ?
Bare
August 21
FT
Confianca
1 - 1
AO Itabaiana
March 1
FT
AO Itabaiana
Lagarto AC
FT
America EC
Dorense
FT
Confianca
Sociedade Boca Junior
FT
Freipaulistano
Sergipe
Brazil - Recopa Gaucho
January 19
AP
Pelotas *
Gremio
October 21
FT
Avai FC U20
1 - 1
Sport Recife U20
FT
Bragantino PA U20
2 - 4
Atletico MG U20
FT
Ceara U20
1 - 2
Bahia U20
FT
Coritiba U20
1 - 1
Sao Paulo U20
FT
Internacional U20
3 - 0
Galvez EC U20
FT
Londrina EC U20
2 - 2
Palmeiras U20
October 22
FT
Moto Club MA U20
2 - 2
Vasco da Gama U20
FT
Flamengo U20
0 - 1
Goias U20
December 10, 2019
FT
Atletico Nacional Sa U20
0 - 2
Gremio FB Porto Alegrense RS
December 11, 2019
FT
CA River Plate (Arg)
2 - 1
Internacional U20
FT
Atletico PR U20
2 - 1
America de Cali Sa U20
December 12, 2019
FT
Vasco da Gama U20
2 - 1
Club Atletico Independiente (Arg)
December 13, 2019
FT
CA River Plate (Arg)
1 - 2
Vasco da Gama U20
December 14, 2019
FT
Gremio FB Porto Alegrense RS
1 - 0
Atletico PR U20
December 15, 2019
FT
Vasco da Gama U20
0 - 1
Gremio FB Porto Alegrense RS
December 4, 2019
FT
CA River Plate (Arg)
1 - 1
Hammarby Idrottsforening Fotbollsforening U20
December 5, 2019
FT
Gremio FB Porto Alegrense RS
2 - 2
Club Nacional de Football
December 6, 2019
FT
Hammarby Idrottsforening Fotbollsforening U20
4 - 3
Corinthians U20
FT
Club Nacional de Football
0 - 4
CA River Plate (Arg)
December 8, 2019
FT
Corinthians U20
4 - 0
Club Nacional de Football
FT
CA River Plate (Arg)
0 - 0
Gremio FB Porto Alegrense RS
December 4, 2019
FT
FC Midtjylland U20
0 - 1
Atletico MG U20
FT
CA Talleres de Cordoba
0 - 0
Internacional U20
December 6, 2019
FT
Atletico MG U20
3 - 4
Atletico Nacional Sa U20
December 7, 2019
FT
Internacional U20
0 - 0
FC Midtjylland U20
December 8, 2019
FT
FC Midtjylland U20
2 - 0
CA Talleres de Cordoba
December 9, 2019
FT
Atletico Nacional Sa U20
1 - 1
Internacional U20
December 3, 2019
FT
Vasco da Gama U20
0 - 0
America de Cali Sa U20
December 4, 2019
FT
Racing Club de Avellaneda (Arg)
2 - 1
Palmeiras U20
December 5, 2019
FT
America de Cali Sa U20
1 - 1
Racing Club de Avellaneda (Arg)
FT
Palmeiras U20
1 - 1
Defensor Sporting
December 7, 2019
FT
Defensor Sporting
1 - 1
America de Cali Sa U20
FT
Racing Club de Avellaneda (Arg)
2 - 2
Vasco da Gama U20
December 9, 2019
FT
Vasco da Gama U20
3 - 0
Defensor Sporting
FT
America de Cali Sa U20
3 - 0
Palmeiras U20
December 3, 2019
FT
Atletico PR U20
3 - 0
Club Estudiantes de La Plata U20
FT
Club Atletico Penarol
2 - 1
Fluminense U20
December 5, 2019
FT
Club Estudiantes de La Plata U20
3 - 0
Club Atletico Penarol
FT
Fluminense U20
0 - 1
Club Atletico Independiente (Arg)
December 7, 2019
FT
Club Atletico Penarol
1 - 3
Atletico PR U20
FT
Club Atletico Independiente (Arg)
2 - 0
Club Estudiantes de La Plata U20
December 9, 2019
FT
Club Estudiantes de La Plata U20
4 - 3
Fluminense U20
FT
Atletico PR U20
4 - 3
Club Atletico Independiente (Arg)
October 24
FT
Bahia U20
1 - 1
America MG U20
FT
Botafogo RJ U20
2 - 0
Atletico PR U20
FT
Internacional U20
1 - 2
Vitoria U20
19:00 Limited coverage
Gremio RS
? - ?
SC Corinthians SP
October 14
FT
EC Vitoria BA
1 - 3
AA Ponte Preta SP
FT
CR Flamengo RJ
2 - 1
SE Kindermann SC
FT
EC Iranduba Amazonia AM
2 - 2
SE Palmeiras SP
FT
Gremio Osasco Audax EC SP
0 - 6
Cruzeiro EC MG
FT
Minas Icesp DF
1 - 4
SC Internacional RS
FT
SC Corinthians SP
1 - 0
Santos FC SP
FT
Sao Jose EC
1 - 0
Ferroviaria SP
FT
Sao Paulo FC SP
0 - 0
Gremio RS
FT
Oratorio RC AP
2 - 3
SC Santos Dumont BA
FT
Tiradentes PI
Ceara SC CE
October 26
18:30 Limited coverage
SE Juventude MA
? - ?
Esmac PA
FT
Fortaleza EC CE
Sao Valerio Da Natividade TO
October 24
FT
Fortaleza EC CE
Sao Francisco Do Conde BA
October 25
18:00 Limited coverage
Sao Valerio Da Natividade TO
? - ?
3B Sport AM
20:00 Limited coverage
Atletico Acreano AC
? - ?
Rd Ariquemes FC RO
FT
Auto Esporte Clube PB
EC Bahia BA
October 26
18:00 Limited coverage
Club Nautico Capibaribe PE
? - ?
SC Recife PE
18:00 Limited coverage
America MG
? - ?
Foz Cataratas FC PR
October 26
19:00 Limited coverage
AC Goianiense GO
? - ?
Operario FC MT
18:00 Limited coverage
Goias EC GO
? - ?
Botafogo Fr RJ
18:00 Limited coverage
Real Brasilia FC DF
? - ?
Vila Nova ES
October 26
18:00 Limited coverage
CR Vasco da Gama RJ
? - ?
Atletico Mineiro MG
FT
CA Paranaense PR
Toledo EC PR
October 25
18:00 Limited coverage
Brasil de Farroupilha RS
? - ?
AA Napoli SC
18:00 Limited coverage
Chapecoense SC
? - ?
Fluminense FC RJ
April 1
Canc.
Sao Raimundo EC AM
? - ?
Princesa d. Solimoes
April 2
Canc.
Fast Clube
? - ?
EC Iranduba Amazonia AM
April 5
Canc.
Amazonas FC AM
? - ?
Sao Raimundo EC AM
Canc.
EC Iranduba Amazonia AM
? - ?
Manaus FC
Canc.
Penarol AC AM
? - ?
Fast Clube
Canc.
Princesa d. Solimoes
? - ?
Nacional AM
February 19
FT
EC Iranduba Amazonia AM
0 - 2
Fast Clube
February 21
FT
Amazonas FC AM
1 - 1
Manaus FC
February 23
FT
Penarol AC AM
0 - 0
Nacional AM
FT
Princesa d. Solimoes
2 - 0
Sao Raimundo EC AM
March 17
FT
Atletico Roraima RR
Gas RR
March 18
Canc.
Sao Raimundo RR
? - ?
Bare
March 21
Canc.
Rio Negro RR
? - ?
Bare
Canc.
Atletico Roraima RR
? - ?
Sao Raimundo RR
March 5
FT
Atletico Acreano
1 - 2
Rio Branco
March 8
FT
Andira AC
0 - 2
Placido de Castro
March 5
Canc.
Galvez EC
? - ?
Independencia FC AC
March 8
FT
AD Vasco Da Gama AC
1 - 4
SC Humaita AC
FT
SC Humaita AC
8 - 0
Sao Francisco AC
FT
Atletico Acreano
2 - 0
Galvez EC
September 5
FT
Andira AC
1 - 4
Nauas EC AC
FT
Placido de Castro
5 - 0
SC Humaita AC
September 6
FT
Atletico Acreano
3 - 0
AD Vasco Da Gama AC
FT
Galvez EC
1 - 2
Rio Branco
March 4
FT
Tocantinopolis
3 - 3
Araguacema
March 8
FT
Capital FC TO
0 - 2
Araguacema
FT
Interporto
5 - 1
Atletico Cerrado TO
FT
Nova Conquista EC
0 - 5
Palmas
FT
Tocantinopolis
2 - 1
Sparta TO
Canc.
Interporto
? - ?
Tocantinopolis
March 22
Canc.
Palmas
? - ?
Araguacema
October 21
FT
CA Taboao Da Serra SP
0 - 29
Sao Paulo FC SP
October 22
FT
Red Bull Bragantino SP
1 - 3
Ferroviaria SP
FT
SE Palmeiras SP
7 - 0
AE Realidade Jovem SP
October 25
14:00 Limited coverage
SE Palmeiras SP
? - ?
Red Bull Bragantino SP
17:00 Limited coverage
Sao Paulo FC SP
? - ?
AE Realidade Jovem SP
21:00 Limited coverage
Ferroviaria SP
? - ?
CA Taboao Da Serra SP
October 21
FT
CA Juventus SP
1 - 3
Sao Jose EC
FT
Nacional AC SP
0 - 2
EC Taubate SP
FT
SC Corinthians SP
3 - 1
Santos FC SP
October 24
FT
Santos FC SP
4 - 0
CA Juventus SP
October 26
18:00 Limited coverage
Sao Jose EC
? - ?
EC Taubate SP